Saç Bakım Ozon Jeli

Saç Bakım Ozon Jeli, yüksek orandaki ozon içeriği sayesinde, saç derisini ve köklerini derinlemesine temizler bakterilerden arındırır, yeni saç oluşumuna yardımcı olur. Saçlara doğal canlılık ve parlaklık verir , daha dolgun bir görünüm kazandırır. İnce saç tüylerinin direncini arttırır güçlendirir ve böylece saç kırılmalarını önler. İçeriğindeki doğal yağlar ile etkisi daha da arttırılmış olan ozon jeli sorunlu olsun ya da olmasın tüm saç tiplerine uygundur. pH değeri saç derisine uygun olup, ciltte herhangi bir alerji ya da tahrişe neden olmaz. Kepeğe ve saç dökülmesine karşı ilk kullanımdan itibaren etkilidir.

Kullanım Şekli

Saç Bakım Ozon Jeli, öncelikle dökülmenin yaşandığı bölge ve çevresi olmak üzere tüm saç derisine parmak uçları ile masaj yaparak uygulanır. Yaklaşık beş dakika dairesel hareketlerle, hafifçe masaj yapılarak saç derisine iyice yedirilir. Bone takılarak bir saat bekletilir ve saçlar ozonlu şampuan ile yıkanır.

Düzenli olarak haftada en az bir kez tekrarlanır. Yaşanılan saç sorununun durumuna göre haftada 3-4 kez tekrarlanması önerilir.

Yan Etkiler

Hiçbir yan etkisi yoktur.

Uyarılar/Önlemler

Gün ışığı ve ısıya maruz bırakmayınız.

Kullanmadan önce çalkalayınız.

Göze temas ettirmekten kaçınınız.

Haricen kullanılır. İlaç değildir.

Hassas ciltlerde kullanmadan önce kulak arkası veya bilek içinde yama testi yapılması önerilir.

Unutmayın! En etkili sonuca ulaşmak için doğru ve düzenli kullanım gereklidir...

 

Saç Bakım Ozon Jeli tamamen doğal olup hiçbir katkı maddesi içermez.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır