OzonFarma Cilt Onarıcı Ozon Kremi 160 mg

0 derecesinde asit seviyesine sahip naturel sızma zeytinyağının, uzun bir zaman diliminde yüksek miktarda medikal ozona maruz bırakılarak doğal yolla kreme dönüşmesi ile elde edilir. Ozon ürünleri arasında ozon miktarı en yüksek olan üründür. İçeriğindeki ozon miktarı diğer ozon jellerinden çok daha yüksektir. Bu sebeple de cildin hızlı bir şekilde onarılmasında yardımcı ürün  olarak kullanılır. İçeriğinde bulunan yüksek ozon sayesinde, uygulandığı bölgeyi dezenfekte eder. Bu yüzden cildin en hızlı şekilde onarılmasında yardımcıdır. 

Güçlü bir antioksidandır. Sorunlu bölgeye uygulandığında içeriğinde bulunan yüksek miktardaki oksijen sayesinde hücrelerin hızla yenilenmesine ve onarılmasına  yardımcı olur.

Cilt yüzeyinde tahrişten dolayı meydana gelen kızarıklıklar, nasırlar, topuk çatlakları, sivilce lekeleri, ameliyat sonrası oluşan izler, yatalak hastalarının vücutlarında oluşan sorunlar, cildinizde oluşan doğum sonrası lekeler ve güneş lekelerinin giderilmesinde yardımcı ürün olarak kullanılır.

Hiçbir katkı maddesi, koruyucu ya da kıvam arttırıcı içermez. Tamamen doğaldır, içeriği saf zeytinyağı ve ozondan oluşur.

160 mg Ozon Kremi, uygulandığı bölge temizlenerek günde iki kez deriye iyice nüfus edecek şekilde sürülür.

Gün ışığı ve ısıya maruz bırakmayınız.

Göze temas ettirmekten kaçınınız.

Haricen kullanılır. İlaç değildir, yan etkisi yoktur.

Hassas ciltlerde kullanmadan önce kulak arkası veya bilek içinde yama testi yapılması önerilir.

Unutmayın! En etkili sonuca ulaşmak için doğru ve düzenli kullanım gereklidir.Gündüz kullanımdan yarım saat sonra üzerine mutlaka güneş koruyuculu ozon sütü sürülmelidir.

 

Ozon Kremi tamamen doğal olup hiçbir kimyasal katkı maddesi içermez.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır