İç Giyim

 İç giyim ürünleri, eski çağlardan bu yana kullanılan ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte değişim geçirmiş ürünlerdir. Bu anlamda birbirinden farklı renk, desen ve modelde iç giyim modelleri satışa sunulmaktadır. Yine iç giyim denildiğinde akla ilk gelen ürünler; atlet, külot ve sütyen modelleridir. Günümüzde ise bu ürünler baz alınarak farklı isimler altında yüzlerce iç giyim modeli ile modern kombinasyonlar oluşturulmaktadır. Ayrıca yalnızca kadın iç giyim ürünleri değil, aynı zamanda erkek iç giyim ürünleri ile çocuk iç giyim ürünleri de farklı tasarımlar ile sunulmaktadır.

İç Giyim Modelleri ve Özellikleri

Dünya çapında iç giyim sektörünün temelini oluşturan unsurların başında bayan iç giyim ürünleri gelmektedir. Bu doğrultuda iç giyim markalarının önemli bir kısmı kadınlar için iç çamaşırları tasarlamakta ve piyasaya sürmektedir. Ancak iç giyim sektöründe yaşanan gelişmelere paralel olarak erkek iç giyim ürünleri de zaman içerisinde çeşitlenmiştir. İşte, kadın ve erkek iç giyim ürünleri arasında öne çıkanlar ve özellikleri…

Külot ve Boxer Modelleri

Bay ve bayan iç giyim modelleri denildiğinde akla ilk gelen ürün külotlardır. Binlerce yıldır kullanılan bu iç giyim ürünleri arasında yer alan erkek külot modelleri, genellikle geniş ve rahat kalıplardan oluşur. Kadın külot modelleri ise daha çok vücuda yapışan ve seksi modellerdir. Yine bayanlar için üretilen ve jartiyerler ile birlikte kullanılan fantazi külot çeşitleri de mevcuttur. Son olarak erkek ve kadınların kullanımı için tasarlanan boxer külot modelleri de oldukça rahat ve kullanışlı iç giyim ürünleridir.

Sütyenler

Bayan iç giyim ürünleri arasında önemli bir yere sahip olan sütyenler arasında; silikonlu, silikonsuz, askısız, destekli ve sporcular için özel olarak tasarlanan modeller ön plana çıkmaktadır. Ancak bunların yanı sıra emziren kadınlar için pratik kullanım sağlayan sütyen modelleri de mevcuttur.

Atlet ve Korseler

Atletler, daha çok erkekler tarafından tercih edilen geniş askılı ve pamuk ipliğinden üretilen iç giyim ürünleri. Ancak erkekler için tasarlanan modellerin yanı sıra kadın atlet modelleri de vardır. Bu atletler arasında özellikle sporcu atlet modelleri konforlu kullanımları ve farklı tasarımları ile ön plana çıkmaktadır.

Fantazi Gecelikler

Bayan iç giyim modelleri arasında yer alan en seksi ürünlerden birisi de fantazi gecelik modelleridir. Fantazi geceliklerde genellikle tercih edilen renkler kırmızı ve siyah tonlarıdır. Ayrıca bu iç giyim modelleri yalnızca belli vücut ölçülerindeki bayanlar için tasarlanmaz. Bunların yanı sıra kilolu bayanlar için tasarlanan büyük beden fantazi gecelikler de mevcuttur.

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır