Kadın Ayakkabı

Kadınlar için giyim denilince akla ilk gelen ürünlerden birisi şüphesiz ayakkabılardır. Kadınların geçmişten günümüze süregelen ayakkabı tutkusu, 21. yy’da da etkisini kaybetmemiş ve kadın ayakkabı trendleri sürekli değişiklik göstermeye devam etmiştir. Bu doğrultuda hemen her mevsime ve tarza uygun bir bayan ayakkabı modeli bulmak mümkündür. Bahsi geçen bu ayakkabı modelleri arasında; kadın spor ayakkabı, dolgu topuk, bot, sandalet, terlik ve topuklu ayakkabı modelleri yer almaktadır. Farklı renk ve modeller ile pek çok markanın vitrinlerini süsleyen kadın ayakkabı modellerinin fiyatları ise her bütçeye hitap edecek çeşitliliktedir.

Kadın Ayakkabı Modelleri

Bir kombini tamamlamaktan çok daha fazlasını ifade eden bayan ayakkabı modelleri aynı zamanda kadınlar için gerçek bir tutkudur. Yüksek topuklular, babetler, botlar ve çizmeler pek çok kadının en çok yatırım yaptığı giyim ürünleri arasında yer almaktadır. Peki, her kadının mutlaka sahip olması gereken ayakkabı modelleri hangileridir?

Topuklu Ayakkabılar

Günümüzde farklı tarzlara uygun şekilde tasarlanan topuklu ayakkabı modelleri arasında en çok dikkat çekenler şüphesiz stilettolardır. İkinci Dünya Savaşı sonrasında popüler hale gelen bu kadın ayakkabı modelinin en önemli özelliği yüksek topuklu ve sivri burunlu olmalarıdır. Yani klasik bir topuklu ayakkabıyı çok daha çekici ve seksi hale getiren tüm özellikler stiletto modellerinde mevcuttur. Ancak topuklu ayakkabı modelleri bunlar ile sınırlı değildir. Birbirinden şık ve kaliteli topuklu ayakkabı modelleri için sitemizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Terlik ve Sandaletler

Kadın ayakkabı modelleri denilince akla gelenlerden birisi de sandalet ve terliklerdir. Özellikle yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alan bu ayakkabılar arasında en çok dikkat çekenler ise el işçiliği ile üretilen boncuklu, taşlı ve işlemeli modellerdir.

Babetler

Hem klasik hem de spor tarz ile uyum sağlayabilen bu bayan ayakkabı modeli, aynı zamanda sağladığı konfor ile de ön plana çıkmaktadır. Kış ya da yaz fark etmeksizin kombinlere eşlik eden babet modelleri, özellikle de trençkotlar ile kombinlendiklerinde kadınlara elegan bir duruş kazandırmaktadır.

Spor Ayakkabılar

Spor ayakkabılar, günümüzde daha çok spor yaparken ve günlük kullanım için tercih edilen ürünlerdir. Ancak son yıllarda yaşanan gelişmeler ile birlikte gece davetlerinde dahi spor ayakkabı kullanımı ile karşılaşmaktayız. Yine son zamanların en trend bayan spor ayakkabı modelleri ise daha çok yüksek tabanlı ve farklı renklerde tasarlanan modellerdir.

 Eğer siz de hem şık hem de kaliteli bir ayakkabı satın almak istiyorsanız sitemizdeki ürünleri inceleyebilir, birbirinden kaliteli ayakkabı modelleri arasından dilediğinizi uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır