Pijama

Rahat bir uyku, gün içerisinde çok daha dinç ve verimli olmamızı sağlar. Ancak rahat bir gece geçirmek ve dinlenmek için yatağa rahat pijamalar ile girmek oldukça önemlidir. Bu doğrultuda günümüzde kadınlar, erkekler ve çocuklar için birbirinden rahat ve kaliteli pijama takımları tasarlanmaktadır. Farklı renk ve modellerde tasarlanan erkek pijama takımları genellikle iki parçadan oluşmaktadır. Ancak kadınlar, özellikle de hamile ve lohusa bayanlar için üçlü pijama takımı modelleri de tasarlanmaktadır. Bunların yanı sıra pijamaların tasarımları mevsimlere göre de değişiklik göstermektedir. Kışlık pijama takımları uzun kollu ve daha çok kadife ve polar gibi kumaşlardan üretilirken, yazlık modeller ise genellikle penye kumaştan imal edilmektedir.

Pijama Takımları ve Fiyatları

Gece giyim ürünleri arasında yer alan pijama takımları konforlu bir uykunun vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Uyurken rahat bir biçimde hareket etmek için genellikle esnek ve pamuklu kumaşlardan imal edilen pijamalar, farklı tasarımlar ile karşımıza çıkmaktadır. Bu doğrultuda bayan pijama modelleri şortlu, kaprili, askılı ve taytlı seçenekler sunmaktadır. Uzun kollu yani kışlık pijama çeşitlerinde ise pamuklu modeller ağırlıktadır. Pamuklu ve kalın dokuları ile soğuk kış gecelerinde sıcacık bir kullanım sağlayan bu giyim ürünleri, yalnızca model bakımından değil aynı zamanda renk ve desen bakımından da oldukça fazla seçeneğe sahiptir.

Bayan pijama modelleri arasında hamile kadınlara özel olarak tasarlanan konforlu modeller de mevcuttur. Anne adaylarının geceleri rahat uyumaları için üst parçası dökümlü olarak hazırlanan hamile pijama takımları, 2 parçadan oluşanların yanı sıra 3’lü set halinde de satılabilmektedir. 3’lü hamile pijama takımlarında diğer pijama takımlarına ek olarak bir de sabahlık yer almaktadır. Yine büyük beden giyinen bayanlar için battal pijama takımları da bulunmaktadır. Battal pijama bedenleri XL bedenden XXL’ye kadar farklı seçenekler sunmaktadır.

Pijama Fiyatları

Pijama fiyatları ise ürünün markasına ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Ancak hem fiyatlar hem de ürünler ile daha detaylı bilgi almak için sitemizdeki ürünleri inceleyebilir, farklı modeller arasından beğenilerinize ve bütçenize uygun olanı hemen satın alabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır